zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

Dnia 16 października 2015r. na prośbę pani Edyty Marczak-Czaja odwiedziły nas byłe absolwentki szkoły – Monika Jodłowska i Patrycja Puzio. Dziewczyny są już na II i III roku administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Głównym celem spotkania było zachęcenie uczniów do nauki języków obcych. Absolwentki chętnie rozmawiały na temat szkoły, przedmiotów i nauczycieli. Opowiadały o swoich doświadczeniach podczas podróży w obcych krajach, pracy oraz o studiach. A oto, co powiedzieli uczniowie po spotkaniu:

„Zajęcia z absolwentami są bardzo ciekawe. Dziewczyny przybliżyły nam istotę studiów, które czekają na nas w przyszłości. Przekazały nam kilka informacji o szkole, nauczycielach, które nam, jako pierwszakom mogą się przydać ;). Na własnych przykładach ukazały jak ważna jest nauka języków w dorosłym życiu. Ciekawe zajęcia.”

Anna Stec, 1TG

„Bardzo podobało mi się spotkanie z byłymi uczennicami Pani Edyty Marczak-Czaji, które aktualnie są studentkami Uniwersytetu Rzeszowskiego. Opowiadały wiele ciekawostek ze swojego życia. Absolwentki naszej szkoły bardzo dobrze wspominały lekcje angielskiego, uważając że nabyły na nich bardzo dużo umiejętności posługiwania się angielskim. Podpowiadały nam na co zwrócić uwagę na lekcjach. Postraszyły nas troszkę maturą i studiami, ale wierzą, że dzięki systematycznej pracy i wykwalifikowanej kadrze damy radeJ.”

Urszula Rogóż, 1TG

„Moim zdaniem takie zajęcia są bardzo potrzebne. Można wiele się dowiedzieć o swojej szkole jak i nauczycielach. Opowiadając o zajęciach w których uczestniczyły, można poczuć większą chęć mobilizacji do nauki danego przedmiotu. Opowiadając z zafascynowaniem od razu poprawia się nastawienie.”

Aneta Kasiak, 1TG

 

IMG 5435IMG 5436IMG 5444IMG 5446IMG 54485

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu