zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

mon proobronne

Przedstawiciel BdSP w szkołach Podkarpacia

 

W dniach 25-26 stycznia br. przedstawiciel Biura do Spraw Proobronnych płk Witold Gniecki wizytował w województwie podkarpackim szkoły prowadzące klasy mundurowe lub zaangażowane w tworzenie oddziałów strzeleckich w ramach działalności pozalekcyjnej. Oceniane były warunki organizacji i prowadzenia szkolenia wojskowego i programy oraz pomysły realizowane w szkołach z zakresu wychowania patriotycznego.

Wizytację przeprowadzono w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie, Zespole Szkół w Sokołowie Małopolskim, Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie, Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

 

Podczas wizytacji dyrekcje szkół na terenie Rzeszowa (ZSKU, ZST) wykazały bardzo duże zaangażowanie, a uczniowie klas mundurowych zaprezentowali swoje umiejętności nabyte w zakresie szkolenia wojskowego i edukacji obronnej. W ocenie wizytującego szkoły prowadzące klasy mundurowe w Rzeszowie przodują w zakresie profesjonalizmu kształcenia wojskowego i mają dużą szansę zająć wysokie miejsce w rankingu szkół przygotowywanym przez Biuro do Spraw Proobronnych.

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu