zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

BUDOWLAŃCY skończyli kurs …

DSC 00151 kwietnia 2017 roku rozpoczęliśmy kurs na operatora koparko-ładowarki, w którym wzięło udział ośmiu uczniów z naszej szkoły. Zajęcia praktyczne odbywały się w czwartki i piątki, po zajęciach w szkole, natomiast teoretyczne w soboty i niedziele. Kurs trwał  dwa miesiące i odbyliśmy 176 godzin. Wykłady i zajęcia praktyczne odbywały się w Rzeszowie na ulicy Zawiszy Czarnego.
Na pierwszym spotkaniu poznaliśmy ogólną budowę koparko-ładowarki a w kolejnych dniach przedstawiano nam: układy pojazdu, parametry techniczne, zasady BHP oraz technologię robót. Na placu manewrowym, gdzie odbywaliśmy praktyki, mieliśmy okazję zasiadać za sterami dwóch koparko-ładowarek JCB 3CX. Nauczyliśmy się wykonywać wykopy oraz ładować grunt osprzętem ładowarkowym.
Zajęcia zakończyły się egzaminem praktycznym 26 maja oraz teoretycznym 31 maja.
Kurs był dla nas wspaniałym przeżyciem. Nabyliśmy doświadczenia jako operatorzy. Dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo obsługiwać maszynę oraz wykonywać roboty ziemne z nią związane. Zajęcia prowadzili doświadczeni i profesjonalni instruktorzy, którzy bardzo ciekawie prowadzili zajęcia.
Serdecznie polecamy udział w takich kursach, gdyż są one bardzo dokształcające i jednocześnie interesujące.

Adrian ‘TryBeX’ Wiącek i Bartek z 2 TB

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu