zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

KOMUNIKAT dla ABSOLWENTÓW /luty 2015r/

SZANOWNI PAŃSTWO!
Jestem w trakcie wyszukiwania kontaktów do absolwentów TG na Facebooku. Jest to praca niełatwa, bo naszą szkołę ukończyło 871 uczniów. Do tej pory udało mi się nawiązać kontakt z około 500 osobami. Mam ogromną prośbę do Państwa o przekazanie informacji o uroczystości XXX-lecia naszego Technikum Koleżankom i Kolegom, którzy być może jeszcze o tym nie wiedzą. Rejestrację Państwa chcielibyśmy zamknąć do końca czerwca 2015r, a samą uroczystość zorganizować w czerwcu 2016r. Sądzę, że zdają sobie Państwo sprawę, że przy dużej liczbie osób zgłaszających się jest to dla szkoły nie lada wyzwanie organizacyjne, logistyczne i finansowe.

 

SPOSÓB REJESTRACJI:

UWAGA!!!
Podaję Automatyczny LINK do wstępnej rejestracji na obchody XXX-lecia naszego Technikum.

KLIKNIJ poniżej i WYPEŁNIJ formularz !!!

LINK DO WSTĘPNEJ REJESTRACJI

  1. Bardzo proszę o wstępne zgłaszanie się na jubileusz przez mailowe wysłanie krótkiej informacji: „Tak, chcę uczestniczyć w tej uroczystości” i podać adres zamieszkania. Wiadomość tę proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wstępne zgłoszenie pozwoli nam ustalić liczbę osób uczestniczących w uroczystościach i zaplanować uroczystość.
  2. Pozwoli nam ustalić wysokość wpisowego, które Państwo później uiszczą, ponieważ szkoła nie będzie mogła pokryć wszystkich kosztów tej uroczystości. Poinformujemy, na jakie konto trzeba będzie wpłacić te pieniądze.
  3. Wpłata pieniędzy na konto będzie faktycznym potwierdzeniem udziału Państwa w tych uroczystościach i pozwoli przesłać imienne zaproszenia pod wskazany przez Państwa adres.

Pozdrawiam Jerzy Moskal

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu