zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

27 kwietnia 2018 odbyła się w naszej szkole akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Święta flagi, które przypada  2 maja.
Akademię przygotowali uczniowie klasy  1 tg i 1 tk pod opieką pani prof. Elżbiety Orszulak i pani prof. Danuty Młyńskiej-Mazur. Uczniowie zadbali o odpowiednią dekorację i oprawę muzyczną. Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Grzegorz Kołodziej witając zebranych. Następnie uczniowie przedstawili program nawiązujący do historii Konstytucji 3 maja i polskich symboli narodowych. Wspólnie odśpiewaliśmy pieśni patriotyczne, które uważamy za szczególnie ważne dla naszego narodu.  Imprezę znakomicie poprowadzili: Agnieszka Konratek, Paulina Sobuś, Martyna Drzał,  Aleksandra Konieczny, Gabriela Foszczej, Krystian Chmielowski, Patrick Pastuła, Szymon Chrapek, Wiktor Stadnik.
Drugim etapem uroczystości było pożegnanie absolwentów  klas 3L i 4G. Uczniowie prowadzący uroczystość przygotowali dla swoich starszych kolegów specjalnie ułożoną piosenkę, którą wykonała Martyna Drzał prezentując swój talent wokalny.
Następnie zebranych rozbawiła humorystyczna scenka, przedstawiająca na wesoło życie naszej szkolnej społeczności. Swój talent aktorski zaprezentowali: Mariola Kruczek (kl. 2TG), Ola Biesiadecka (kl. 2 TG), i Krystian Walytek (kl. 1TB)Część artystyczna wzbudziła wiele emocji. Publiczność i prowadzący rozumieli się bez słów, zebrani wychwytywali każdą aluzję, nagradzając ją brawami. Młodzi artyści włożyli w akademię wiele serca, to było widać…
Młodsi uczniowie dziękowali absolwentom za wspólne lata spędzone w murach szkoły, mając nadzieję, że ich odejście nie oznacza zapomnienia o tych, którzy tu zostają: o troskliwych nauczycielach i wychowawcach, młodszych kolegach i koleżankach. Podkreślili, że to właśnie w tej szkole rodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia.
Uczniowie młodszych klas życzyli, aby omijały absolwentów troski, smutki i zwątpienie, a towarzyszyły: radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja.

W imieniu uczniów szkoły absolwentów pożegnał przewodniczący samorządu szkolnego Bartosz Wałczyk  i Dyrektor Szkoły Grzegorz Kołodziej.
 Najlepsi absolwenci otrzymali nagrody, które wręczył Dyrektor Szkoły i wychowawcy: pani profesor Magdalena Bukała i pani profesor Dorota Jopek-Olech.
Uczniowie wyróżnieni za dobre wyniki w nauce: Elżbieta Szymańska, Adrian Boratyn, Patrycja Wilk
Gratulujemy.

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu