zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

ikona winners

 

 


rok szkolny 2016/2017

zlote technikum perspektywyNAJLEPSZE TECHNIKUM W POLSCE - PERPSEKTYWY 2017

10 stycznia 2017 r. w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego poznaliśmy najlepsze licea i technika w Polsce. Była to już XIX odsłona Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Pełny tekst >>>>

Ranking szkół >>>>

 

perspektyw 2 

 

 


rok szkolny 2015/2016

UCZNIOWIE  Z  KLAS TECHNIK GEODETA I TECHNIK BUDOWNICTWA W  ZSKU ZDALI MATURĘ 2016 NA 100!!!

GRATULUJEMY WYNIKU I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
ZARÓWNO UCZNIOM JAK I NAUCZYCIELOM


 

Mariusz Babiarz -uczeń IV klasy technikum budowlanego został LAUREATEM Finału Centralnej XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2016r.

Krystian Ryczko - IX m. w finale etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej 2016r.


 

  • 100 % UCZNIÓW TECHNIKUM BUDOWLANEGO ZDAŁO ETAP PRATYCZNY EGZAMINU ZAWODOWEGO W SESJI LETNIEJ 2015 !!!

SERDECZNIE GRATULUJEMY

  • 97% UCZNIÓW TECHNIKUM GEODEZYJNEGO ZDAŁO PISEMY I PRAKTYCZNY ETAP EGZAMINU ZAWODOWEGO W SESJI LETNIEJ 2015 !!!
    GRATULACJE:)
  • 100 % ZDAWALNOŚĆ PISEMNEGO I PRAKTYCZNEGO EGZAMINU ZAWODOWEGO W SESJI LETNIEJ 2015 UCZNIÓW Z ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ NA KIERUNKU: MURARZ!!!
    GRATULUJEMY!!!!
  • 100 % ZDAWALNOŚĆ PISEMNEGO I PRAKTYCZNEGO EGZAMINU ZAWODOWEGO W SESJI LETNIEJ 2015 UCZNIÓW Z ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ NA KIERUNKU: 
    TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE !!!

GRATULUJEMY!


matura 2NAJLEPSI MATURZYŚCI 2015 roku -   LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • Najwyższa średnia ze wszystkich przedmiotów na egzaminie maturalnym: SEBASTIAN JACEK z 3L1 - 73,57%
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z języka polskiego /poziom podstawowy/: SEBASTIAN JACEK z 3L1 - 89%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu ustnego z języka polskiego /poziom podstawowy/: SEBASTIAN JACEK z 3L1, MATEUSZ WRISCHKE z 3L2 - 100 %.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z języka angielskiego /poziom podstawowy/: KRZYSZTOF HERJAN z 3L2 - 94%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu ustnego z języka angielskiego /poziom podstawowy/: SEBASTIAN JACEK z 3L1, RAFAŁ SŁOWIK z 3L2 - 97%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z języka angielskiego /poziom rozszerzony/: SZYMON WOJTOWICZ z 3L2 - 74%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z matematyki /poziom podstawowy/: KACPER SKORUPA z 3L2 - 90%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z geografii / poziom rozszerzony /: MATEUSZ WRISCHKE z 3L2 - 63%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z historii / poziom rozszerzony /: MATEUSZ WRISCHKE z 3L2 - 66%.

egzaminzawod 1NAJLEPSI MATURZYŚCI 2015 roku - TECHNIKUM

  • Najwyższa średnia ze wszystkich przedmiotów na egzaminie maturalnym: MACIEJ WEŁNIC z 4TG - 81,2%
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z języka polskiego / poziom podstawowy /: MARTYNA GŁOWIAK z 4TG - 90%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu ustnego z języka polskiego / poziom podstawowy /: TOMASZ GAŁEK z 4TG - 100%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z języka angielskiego / poziom podstawowy /: MAGDALENA PASTUŁA z 4TG - 98%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu ustnego z języka angielskiego / poziom podstawowy /: MAGDALENA PASTUŁA i ANNA GUT z 4TG - 100%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z języka angielskiego / poziom rozszerzony/: TOMASZ LEDWOŻYW z 4TG - 75%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z matematyki / poziom podstawowy /: ŁUKASZ FILIP z 4TG - 90%.
  • Najlepszy wynik z egzaminu pisemnego z geografii / poziom rozszerzony /: ŁUKASZ FILIP z 4TG - 90%.

ikona geodezjaPODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ W OLIMPIADZIE WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

Indywidualnie:

  • II m. w finale etapu centralnego Maciej Wełnic - 2015r.
  • V m. w finale etapu centralnego Mateusz Golec - 2015r.
  • VI m. w finale etapu centralnego Maciek Wełnic - 2014r.
  • I m. w finale etapu centralnego Mateusz Bielecki - 2013r.
  • II m. w finale etapu centralnego Mateusz Bielecki - 2012r.
  • II m. w finale etapu centralnego Dominika Ożóg - 2010r.
  • III m. w finale etapu centralnego Krzysztof Malach - 2010r.
  • II m. w finale etapu centralnego Damian Rurak - 2008r.
  • III m. w finale etapu centralnego Krystian Kielar - 2007r.
  • V m. w finale etapu centralnego Krystian Kielar - 2006r.
  • I m. w finale etapu centralnego Jarosław Bagnicki - 2005r.
  • IV m. w finale etapu centralnego Jarosław Bagnicki - 2004r.

 Drużynowo:

  • III m. w etapie centralnym 2015r.
  • VII m. w etapie centralnym 2014r.
  • I m. w etapie centralnym 2010r.
  • I m. w etapie centralnym 2007r.
  • III m. w etapie centralnym 2004r.

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu