zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

nabor nowy

Youtube - ZSKU

Youtube - MdM

kal12 grudnia 2016 roku mieszkańcy internatu uczestniczyli w prelekcjach w ramach 8 Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego. W tym roku mieliśmy okazję wysłuchać opowieści Karoliny Kozub-Chwastek o tym jak żyją nasi rówieśnicy w Indiach. Potem Adam Szostak bardzo ciekawie opowiadał o deskorolkowej podróży po Turcji, Chinach, Syrii i innych azjatyckich krajach. Zaciekawił nas historiami: o buddyjskich mnichach, których uczyli się jeździć na longu, o skate dzieciakach z Laosu i hinduskim chaosie drogowym. Ostatnia prezentacja dotyczyła jednej z największych katastrof przemysłowych w historii świata - awarii reaktora nr 4 w Elektrowni Atomowej w Czarnobylu. Choć od katastrofy minęło ponad 30 lat Czarnobyl do dziś budzi emocje. Wielu kojarzy to miejsce z wysokim poziomem radioaktywności, opuszczonym w pośpiechu miastem Prypeć, wstrząsającymi fotografiami ofiar wybuchu. Okazuje się, że część z tych mrożących krew w żyłach opowieści to jednak mity. Dzięki fotorelacji Michała Witkiewicza dowiedzieliśmy się, że życie w strefie nie zamarło, część reaktorów elektrowni funkcjonuje do dziś, a obszar ten przyciąga coraz większe grupy turystów.

kal2kal4

 

Kalejdoskop

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu