ANONIMOWA SKRZYNKA ALARMOWA (SOS pod ZEGAREM)

 

Drogi Uczniu, Drogi Rodzicu!

Jeśli coś Cię martwi, niepokoi, Tobie lub komuś dzieje się krzywda, byłeś świadkiem agresji lub przemocy możesz skorzystać z „Anonimowej skrzynki alarmowej (SOS pod zegarem).”

W trosce o bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne naszych uczniów podejmujemy w szkole szereg działań wychowawczych i profilaktycznych.

W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej DWKI-WPB.5012.25.2019. BK z dnia 11 maja 2019 r. oraz na podstawie art.68 ust. 1 pkt 2, 3 i 6 i w związku z art. 51 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U.z 2018 r. poz. 996, z późn. zm.), by wzmocnić współpracę między szkołą a rodzicami, utworzyliśmy „anonimową skrzynkę na sygnały”.
Informacje przekazywane szkole w ten sposób będą miały na celu zapobieganie ewentualnym niebezpieczeństwom i zagrożeniom.


uwagaSOS pod zegarem

Podaję adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ALBO   UWAGA!!!

 Możesz także wysłać wiadomość anonimowo korzystając z formularza poniżej:

 

Skrzynka SOS

 

ZASADY KORZYSTANIA ze SKRZYNKI ALARMOWEJ (SOS pod ZEGAREM)

Pamiętaj, że:

  1. Możesz pisać w każdej sprawie – JESTEŚ DLA NAS WAŻNY!
  2. Dzięki sygnałom, jakie od Ciebie dostaniemy jesteśmy w stanie zareagować, liczy się dla nas przede wszystkim TWOJE BEZPIECZEŃSTWO.
  3. Każde zgłoszenie jest objęte dyskrecją.

  ziemia                                      

 Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z materiałami dotyczącymi bezpieczeństwa na następujących stronach internetowych:

1) https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/tematy/materialy-dydaktyczne/informacje/

2) Procedury interwencyjne w szkole − materiały do pobrania